W Górniczej o powrocie do normalności i potężnych kombajnach
W nowym wydaniu "Górniczej", którą do rąk Czytelników oddamy już w czwartek, 28 maja, zajmujemy się sytuacją kopalń węgla kamiennego w dobie koronawirusa. Sprawdzamy jak wygląda sytuacja w kraju, a także w Czechach, gdzie w tamtejszych zakładach górniczych pracuje sporo Polaków. Przez epidemię, niektóre zakłady zostały zmuszone do wstrzymania produkcji. Sytuacja ta jednak