grzegorz tobiszowski

Lista artykułów

Tobiszowski: jeśli w energetyce nie będzie inwestycji, będzie problem

- Jeśli w najbliższych latach w energetyce nie przeprowadzimy inwestycji, to będziemy mieli problem wyłączeń niektórych źródeł z systemu - powiedział we wtorek (5 stycznia) dziennikarzom wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

Górnictwo: 463,5 mln zł z budżetu państwa

W tegorocznym budżecie państwa na zadania związane z górnictwem węgla kamiennego przewidziano ponad 463,5 mln zł - poinformował podczas wtorkowych (5 grudnia) obrad sejmowej Komisji ds. Energii i Skarbu Państwa wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

Warszawa: ARM zaciągnie ponad 28 mln zł kredytu

Agencja Rezerw Materiałowych zaciągnie w tym roku ponad 28,3 mln zł kredytu bankowego, by wypełnić wszystkie nałożone na nią zadania - podano podczas wtorkowego (5 stycznia) posiedzenia sejmowej komisji do spraw Energii i Skarbu Państwa.

Górnictwo: wiceminister Grzegorz Tobiszowski w naszej redakcji

Budowanie pozytywnego wizerunku górnictwa węgla kamiennego oraz sposoby szybkiego docierania z bieżącą informacją do załóg górniczych były m.in. tematem spotkania wiceministra energii Grzegorza Tobiszowskiego z zespołem redakcyjnym Trybuny Górniczej i portalu górniczego nettg.pl.Wiceminister Tobiszowski był naszym gościem w poniedziałek (4 stycznia).

Senat: za nowelą ustawy o funkcjonowaniu górnictwa

Przedłużenie możliwości stosowania środków naprawczych i osłonowych w górnictwie na okres po 2015 r. - zakłada nowela ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego. W nocy ze środy na czwartek Senat nie wprowadził do niej poprawek.

Górnictwo: wiceminister energii o obniżaniu kosztów

W naszej propozycji nie ma mowy o zamykaniu, czy likwidowaniu kopalń – zapewnia wiceminister energii Grzegorz Tobiszowski.

Katowice: posłowie PO o nowelizacji ustawy o górnictwie

Platforma Obywatelska jest zadowolona, że PiS kontynuuje jej program naprawy sektora górnictwa kamiennego, ale również jest zaniepokojona zmianami wprowadzonymi w nowelizacji ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego w latach 2008-2015. Żałuje również, że ministrem energii nie został Grzegorz Tobiszowski, co zdaniem śląskich posłów PO świadczy o tym, że PiS zlekceważyło Śląskie.

Sejm: uchwalono nowelę ustawy o górnictwie węgla kamiennego

Przedłużenie możliwości stosowania środków naprawczych i osłonowych w górnictwie na okres po 2015 r. - zakłada uchwalona we wtorek (22 grudnia) przez Sejm nowela ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego.