Prezydent podpisał ustawę o Centralnym Systemie Informacji o Rynku Energii
Prezydent podpisał nowelę ustawy o Centralnym Systemie Informacji o Rynku Energii - poinformowała w poniedziałek Kancelaria Prezydenta. Nowela umożliwi uczestnikom rynku energii możliwość stopniowego przystępowania do tego systemu. W noweli są też zapisy, umożliwiające wypłatę firmom energochłonnym zaliczek na poczet rekompensat. Zgodnie z nowelą uczestnicy rynku energii,