28 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Wypadków przy Pracy i Chorób Zawodowych
Na wypadki przy pracy nie można patrzeć wyłącznie przez pryzmat ekonomii i statystyk. Każdy wypadek to ogrom cierpień ofiary i tragedia jego rodziny - podkreśla Piotr Duda
fot: Andrzej Bęben
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.
Material wydrukowany z adresu: https://nettg.pl/80707/28-kwietnia-dniem-pamieci-ofiar-wypadkow-przy-pracy-i-chorob-zawodowych (c) Wydawnictwo Górnicze 2025
Panie Przewodniczący, nigdy za mało
pamięci o wypadkach, tym bardziej
jeśli wiąże się z tym śmierć
człowieka. Z tego co pamiętam to
Premier Tusk w tym duchu odniósł się
do katastrofy w Smoleńsku -
uzasadniając bezwzględną
konieczność wyciągania wniosków na
przyszłość z tej tragicznej lekcji
historii. Przy tym Premier
zagwarantował słowem szybkie,
nieuchronne i sprawiedliwe ukarania
niekompetencji urzędników z
obligatoryjnym zakazem pełnienia
funkcji publicznych przez winnych.
Panie Przewodniczący, po felietonie „Gorąco w KGHM” NETTG PL społeczeństwo informuje, że nie rozliczono zarządu KGHM za śmierć pracowników!
Panie Przewodniczący, nigdy za mało pamięci o wypadkach, tym bardziej jeśli wiąże się z tym śmierć człowieka. Z tego co pamiętam to Premier Tusk w tym duchu odniósł się do katastrofy w Smoleńsku - uzasadniając bezwzględną konieczność wyciągania wniosków na przyszłość z tej tragicznej lekcji historii. Przy tym Premier zagwarantował słowem szybkie, nieuchronne i sprawiedliwe ukarania niekompetencji urzędników z obligatoryjnym zakazem pełnienia funkcji publicznych przez winnych.