We wtorek, 15 grudnia, w Jastrzębskiej Spółce Węglowej potwierdzono cztery nowe przypadki zakażeń koronawirusem. W spółce na COVID-19 choruje 51 osób.
"Jastrzębskiej Spółce Węglowej odnotowano dziś 4 nowe przypadki zarażenia koronawirusem: 3 w kopalni Pniówek i 1 w Ruchu Borynia. Od początku wystąpienia epidemii łącznie zainfekowanych zostało 4564 pracowników, do dziś wyzdrowiało 4513 osób. Na kwarantannie przebywa obecnie 106 osób" - można przeczytać w komunikacie spółki.
Oprócz czterech nowych zakażeń w JSW potwierdzono trzy przypadki wyzdrowień. Obecnie na COVID-19 choruje 51 pracowników JSW.
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.