Polska Grupa Górnicza jako pierwsza wśród wiodących producentów węgla w Polsce uruchomiła internetowy sklep z ekogroszkiem. Jak wyjaśnia Tomasz Głogowski, rzecznik prasowy spółki, intencją PGG jest dbałość o komfort klientów oraz umożliwienie kupna węgla bezpośrednio od producenta. Sklep działa pod adresem internetowym www.pgg.pl.
Dzięki inicjatywie PGG każdy, w dowolnym miejscu w Polsce, może poprzez jedno "kliknięcie" zamówić oryginalny ekogroszek Retopal z transportem bezpośrednio do domu. Sklep oferuje Retopal w paletach o masie 1 t, składających się z 40 worków po 25 kg. Jednorazowo możliwy jest zakup od 1 do 5 palet. Obowiązuje jedna cena z dostawą na terenie całego kraju.
Złożenie zamówienia i płatność za węgiel w sklepie internetowym realizowane są poprzez intuicyjny interfejs. Klienci mogą także dokonywać zakupów z urządzeń mobilnych. Bezpłatna szybka dostawa zamówionego towaru realizowana jest przy współpracy PGG z firmą kurierską. Zamówiony węgiel dotrze do klientów już na trzeci dzień po zrealizowaniu płatności.
PGG udostępniła także nowoczesną, komfortową dla kupującego, opcję zapłaty szybkimi płatnościami przy współpracy z firmą DotPay. Kupujący są na bieżąco informowani drogą mailową o statusie swojego zamówienia.
- Jesteśmy przekonani, że ta nowoczesna forma sprzedaży znacząco ułatwi naszym klientom na terenie całego kraju dostęp do markowego produktu, jakim jest ekogroszek Retopal. Nasi klienci zyskują pewność, że kupiony przez nich węgiel będzie miał wysokie i stabilne parametry jakościowe, a dostarczy go największy w Polsce producent węgla - informuje Mirosława Szumniak, dyrektor biura organizacji sprzedaży PGG.
Przygotowania do uruchomiania pierwszego w Polsce sklepu z ekogroszkiem trwały od kilku miesięcy. W pierwszym etapie w kopalni Piast powstała w pełni automatyczna linia do paczkowania węgla. Podczas workowania precyzyjnie kontrolowana jest zawartość każdego worka, zwłaszcza pod kątem zanieczyszczenia częściami metalowymi. "Czysty" ekogroszek o stabilnej jakości daje gwarancję optymalnej, bezawaryjnej pracy kotła.
- Zapraszamy na bezpieczne zakupy do sklepu internetowego Polskiej Grupy Górniczej, pod adresem: www.pgg.pl. Aktualnie, do wyczerpania zapasów, obowiązuje cena promocyjna 738 zł za t (wraz z dostawą na terenie całego kraju) - podkreśla Tomasz Głogowski.
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.
738zł za tonę ekogroszku?to chyba śmiech :)))
Kupilem 1 tone i jest bardzo mokry. Napisalem email'a do pgg i kilka dni bez odpowiedzi. Nie do konca rozumiem jak im zalezy na kliencie z dluzszej perspektywie...
@barbara A tak nieco konkretniej? O ile paragraf 6 pkt 14 faktycznie jest bardzo naciągany (ale poniekąd słuszny), o tyle 7 pkt 4? Przecież kupujący, który odstępuje od umowy, zgodnie z prawem ponosi koszty odesłania towaru, chyba że strony ustaliły inaczej. Tutaj nie ustaliły inaczej, co mówi regulamin, więc nie wiem o co chodzi ;-) A 6 pkt 14 tak naprawdę też pod to podbiega. Kurier musi odesłać towar i zrobi to na koszt kupującego, który zawarł umowę, ale od niej odstąpił.
Komentarz usunięty przez moderatora z powodu złamania regulaminu lub użycia wulgaryzmu.
Polecam przeczytać regulamin tego sklepu!!! juz mialam zamawiać, czatowalam kiedy towar bedzie dostepny, a tu? Polecam przeczytac paragraf 6 pkt 14 oraz paragraf 7 pkt 4. NIEZGODNE Z PRAWEM!!!
Wielka ściema . TOWARU BRAK to biznes , tak działa Polskie Górnictwo :-)))
Panowie 50 t ? Co to ma być na cały kraj ? Cena przystępna ale jeśli rzeczywiście cena na kopalni to 200-300 zł to chyba można by jeszcze trochę taniej ludziom sprzedać ? i cwaniaków pośredników i innych kolegów królika pogonić do ruskich niech tam ich węglem handlują !! Mam nadzieję że to dopiero testy i za jakiś czas ruszy to jak należy. Pozdrawiam z Mazowsza.
Dali na podpuchę 50 ton i śmieją się z ludzi. A portal nettg pl jeszcze im w tym pomaga.
Komentarz usunięty przez moderatora z powodu złamania regulaminu lub użycia wulgaryzmu.
Towar od wczoraj rana wyczerpany Panie Redaktorze. Po co więc to info?
No i kto pije ta smietanke z gorniczego potu? Wiadomo oszusci i kombinatorzy . A co z tego maja kopalnie ? 200 zl a moze i mniej ?Kto kradnie -tak kradnie te pieniadze nalezace sie gornikomi za czyim pozwoleniem>? KAPITALISCI sa niezniszczalni a reszta sie nie liczy. Ludzie obudzcie sie i uzyjcie mozgu jak wiecie jak go jeszcze uzyc. Pozdrawiam myslacych