PGNiG szuka wiceprezesa
Rada nadzorcza Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa wszczęła postępowanie na stanowisko wiceprezesa ds. Górnictwa Naftowego - poinformował zarząd firmy w komunikacie.Rada postanowiła wszcząć postępowanie kwalifikacyjne na to stanowisko na posiedzeniu w dniu 2 grudnia 2008 roku.Podczas spotkania ustalono termin składania ofert w postępowaniu kwalifikacyjnym do 6 stycznia 2009