Rozpoczęły się III Targi Funduszy Europejskich
Kilkaset osób - przedstawicieli m.in. samorządów i przedsiębiorstw z woj. śląskiego, wykorzystujących lub zainteresowanych wykorzystaniem środków unijnych, uczestniczyło w poniedziałkowej inauguracji III Targów Funduszy Europejskich w Katowicach.Trzydniowa impreza - jak mówił podczas otwarcia Targów ich organizator, marszałek woj. śląskiego Bogusław Śmigielski - to przede