KW przejmie kontrolę nad Nadwiślańską Spółką Energetyczną
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na przejęcie przez Kompanię Węglową SA kontroli nad Nadwiślańską Spółką Energetyczną w wyniku wniesienia w formie dokapitalizowania 100 procent udziałów przez Skarb Państwa – poinformował portal nettg.pl rzecznik KW Zbigniew Madej.Ostatnim etapem przejęcia Nadwiślańskiej Spółki