Takie same płace we wszystkich kopalniach
Dobiegają końca prace nad stworzeniem jednolitego systemu wynagradzania w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej. Jak zaznaczają przedstawiciele strony związkowej, system mógłby zacząć obowiązywać od początku kwietnia lub maja przyszłego roku, ale wszystko będzie ostatecznie zależało od możliwości finansowych spółki. W ostatnich tygodniach prace nad jednolitym systemem