Górnictwo: ocenili eksploatację pod gminą Mikołów
W czwartek (9 maja) w mikołowskim magistracie odbyło się 15 posiedzenie Zespołu porozumiewawczego ds. oceny eksploatacji górniczej pod terenami gminy Mikołów – dowiedział się portal górniczy nettg.pl z informacji przekazanych przez Wyższy Urząd Górniczy.Posiedzenie prowadził dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Gliwicach. W obradach