Sprzedaż węgla przez samorządy? Miasto poprosiło o pomoc węglową spółkę
Na początku października szef Ministerstwa Aktywów Państwowych, wicepremier Jacek Sasin zaapelował do samorządów o wspracie w dystrybucji węgla dla swoich mieszkańców. Jastrzębie-Zdrój zadeklarowało, że mimo braku odpowiedniego zaplecza do składowania i dystrybucji węgla, podejmie się działań, które wesprą mieszkańców poszukujących opał. W tej kwestii zwróciło się