Górnicy z Wujka przejdą na Staszic
Kopalnia Wujek osiąga coraz lepsze rezultaty produckyjne. Eksploatacja odbywa się obecnie ścianą V w pokładzie 405 w partii L. Miała ona pierwotnie ponad 1700 m wybiegu. Za górnikami jest już 450 m. Do przejechania pozostało ok.1270 m.Wydobycie kształtuje się obecnie na poziomie ok. 2500 t na dobę. Celem załogi jest osiągnięcie do grudnia br. wydobycia na poziomie 4 tys. t.