Prezydent i minister złożyli kondolencje po śmierci górnika w kopalni Jankowice
Prezydent Karol Nawrocki złożył kondolencje bliskim 42-letniego górnika, który zginął we wtorek w rybnickiej kopalni Jankowice podczas prac pod ziemią. Cześć Jego pamięci - napisał prezydent w serwisie X.