Artur Soboń - Finał rozmów możliwy w ciągu najbliższych dni
W czwartek, 18 marca, po godz. 12:30 rozpoczęło się kolejne spotkanie zespołu plenarnego pracującego nad umową społeczną dla górnictwa. Wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń, który stoi na czele delegacji rządowej, liczy na to, że negocjacje zakończą się w ciągu najbliższych dni. - Wracamy do rozmów. Mam nadzieję, że te rozmowy uda się w ciągu najbliższych dni