Górniczy związkowcy chcą rozmawiać z wicepremierem
Myślę, że w kolejnych dniach, jako sygnatariusze umowy społecznej zwrócimy się do wicepremiera Jacka Sasina o spotkanie – zaznacza Bogusław Hutek, przewodniczący górniczej Solidarności i szef tego związku w Polskiej Grupie Górniczej. Związkowiec w rozmowie z portalem netTG.pl wylicza, jakie kwestie zamierzają poruszyć przedstawiciele strony społecznej. Bogusław Hutek ocenia,