Jastrzębie: pamiętają o porozumieniu i strajkach
Jastrzębie: pamiętają o porozumieniu i górniczych strajkachWe wtorek, 3 września, w Jastrzębiu-Zdroju odbędą się uroczystości z okazji 33. rocznicy podpisania Porozumienia Jastrzębskiego i 25. rocznicy górniczych strajków w 1988 r. - poinformowała portal górniczy nettg.pl śląsko-dąbrowska Solidarność.O godz. 9.00 odprawiona zostanie uroczystą msza