Śląskie: wiwat Konstytucja
W piątek będziemy celebrować Święto Narodowe Trzeciego Maja, obchodzone w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Przypomnijmy, że ustawa zasadnicza, uchwalona 222 lata temu, była pierwszą w Europie i drugą na świecie. Wcześniej swoją konstytucję mieli tylko Amerykanie.Z tej okazji w miastach województwa śląskiego odbędą się