Wypadki w kopalni. Można było ich uniknąć?
W ostatnich kilku dniach, w należącej do KGHM kopalni Polkowice-Sieroszowice, doszło do dwóch śmiertelnych wypadków. - Przygnębienie i smutek potęguje nasze przekonanie, że obydwu tym zdarzeniom można było zapobiec – przekonuje Bogusław Szarek, przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ ,,Solidarność w kopalni Polkowice-Sieroszowice. Chodzi o dwa tragiczne wypadki, które w tym i