Górnik nie wyjechał na powierzchnię
W Zakładach Górniczych Polkowice-Sieroszowice, należących do KGHM Polska Miedź, doszło do śmiertelnego zdarzenia - poinformowały we wtorek rano, 20 sierpnia, służby prasowe koncernu. Życie stracił 50-letni górnik. Po trwającej kilka godzin akcji poszukiwawczej ratownicy KGHM odnaleźli ciało pracownika Zakładów Górniczych Polkowice - Sieroszowice. Mężczyzna nie wyjechał na