Górnicza spółka policzyła zyski. Jest lepiej niż rok wcześniej
Grupa KGHM zakończyła pierwsze półrocze 2024 roku z zyskiem netto na poziomie 1 mld 74 mln zł - przekazali we wtorek przedstawiciele spółki. Oznacza to znaczący wzrost względem 401 mln zł uzyskanych w analogicznym okresie roku ubiegłego. Zapowiedziano dalsze inwestycje i optymalizację kosztów. Wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2024 roku opublikowano 13 sierpnia; jak zaznaczono