Kolejne spotkanie w ramach negocjacji płacowych w górniczej spółce
We wtorek, 3 września, odbędzie się kolejne spotkanie zarządu KGHM z organizacjami związkowymi. Związkowcy domagają się podwyżek płac o 15 proc. oraz jednorazowej nagrody w wysokości 5 tys. zł, a dotychczasowe rozmowy nie przyniosły porozumienia. - (…) w nawiązaniu do spotkania Zarządu KGHM Polska Miedź z przedstawicielami strony społecznej w dniu 22.08.2024 r. oraz