Pani sztygar jedzie do Paryża
W najbliższy piątek Anna Bednarek, sztygar z kopalni Halemba-Wirek, a jednocześnie góralka z Jeleśni pojedzie do Paryża na ceremonię wręczenia nagród w konkursie ekologicznym „Ziemia – planeta kobiet”. Pani Ania jest laureatką pierwszej nagrody w tegorocznej polskiej edycji tego konkursu.O konkursie dowiedziała się przypadkiem, przy okazji wysyłkowej sprzedaży kosmetyków.