Piłkarze z kopalni Sośnica-Makoszowy mistrzami Zabrza
W ubiegły weekend odbyły się VIII Międzyzakładowe Mistrzostwa Zabrza o puchar prezydenta miasta. W rozgrywkach zorganizowanych na stadionie MKS „Pogoń” uczestniczyło 10 drużyn. Wśród nich znalazła się jedynie jedna reprezentująca górnictwo – drużyna z kopalni „Sośnica-Makoszowy”. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach. Do półfinału awansowały cztery zespoły: