Niechciany spadek po kopalni Dymitrow
Paląca sprawa hałdy nr 4 przy stadionie piłkarskim Polonii Bytom zostanie wreszcie załatwiona. We wrześniu Urząd Miejski, będący gospodarzem terenu, podpisał umowę z wykonawcą. Ten ma do końca roku rozebrać hałdę, a potem jej teren zrekultywować.„Twórcą” hałdy nr 4 była KWK Dymitrow, czyli obecna KWK „Bobrek-Centrum” Ruch Centrum. Kilka dziesięcioleci temu hałda przy