PGNiG nie złoży wniosku taryfowego przed kwietniem 2009 r.
PGNiG nie zamierza do końca marca 2009 r. składać nowego wniosku taryfowego - poinformował we wtorek wiceprezes PGNiG Sławomir Hinc. Obecna taryfa PGNiG, zatwierdzona w październiku br. przez prezesa URE, obowiązuje do końca marca 2009 r. - podkreśla portal pb.pl powołując sie na doniesienia Polskiej Agencji Prasowej.- Wcześniej (niż do końca marca - PAP) nie zamierzamy składać