COIG idzie pod młotek
Niebawem dowiemy się, kto zamierza wziąć udział w procesie prywatyzacji lidera polskiego rynku usług informatycznych dla górnictwa. Gra idzie o dużą stawkę. Jeśli nowy właściciel zechce zmienić dotychczasową politykę COIG–u wobec spółek węglowych, dalsze losy informatyzacji górniczej branży staną pod dużym znakiem zapytania.6 listopada, Ministerstwo Skarbu Państwa zamknie