Węgierska spółka energetyczna E-Star chce zainwestować w Polsce 90 mln euro
Węgierska spółka energetyczna E-Star, która zadebiutuje we wtorek na warszawskiej giełdzie, chce do 2015 roku wydać na inwestycje 215 mln euro, z czego 90 mln euro w Polsce - wynika ze strategii spółki na lata 2011-15.E-Star, do niedawna RFV, działa obecnie na rynku węgierskim i rumuńskim. Spółka chce wejść na polski rynek ciepłowniczy.E-Star chce do 2015