Arcybiskup Zimoń wspiera kampanię „Życie po śmieciach”
Gabriela Lenartowicz, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, zaprezentowała Metropolicie Katowickiemu arcybiskupowi Damianowi Zimoniowi założenia niedawno rozpoczętej kampanii ekologicznej „Życie po śmieciach” – dowiedział się portal nettg.pl z informacji przekazanych przez Fundusz. Arcybiskup, który rok