Sejm: Posłowie Platformy Obywatelskiej pytali o realizację Strategii dla górnictwa
Prace nad utworzeniem grupy węglowo-koksowej, w której skład wejść mają Jastrzębska Spółka Węglowa, Polski Koks, koksownia Przyjaźń oraz kombinat koksochemiczny Zabrze, są już na bardzo zaawansowanym etapie – poinformowała w Sejmie wiceminister gospodarki Joanna Strzelec-Łobodzińska.O losy projektu, którego powstanie zapisane zostało w Strategii dla