PGNiG: w dekadzie zainwestują 50 miliardów
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zamierza zainwestować w latach 2011-2020 blisko 50 mld zł - poinformował na czwartkowej (30 czerwca) konferencji prasowej wiceprezes spółki, Radosław Dudziński.W środowym komunikacie PGNiG informował, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo chce w latach 2011-2015 wydać na inwestycje ok. 27 mld zł, z czego ok. 14,7 mld zł