Instytut to nie tylko górnictwo
Akademia barbórkowa tradycyjnie odbyła się także w Instytucie Techniki Górniczej KOMAG, uroczystości miały miejsce 5 grudnia. W czasie spotkania podkreślano, że Instytut, współpracujący od wielu lat z przemysłem górniczym, realizujący prace badawczo-rozwojowe, otwiera się także na nowe branże i możliwości. Barbórka była też okazją do wręczenia odznaczeń państwowych i