Rząd nie boi się deflacji...
Obecna deflacja nie jest groźna dla polskiej gospodarki – ocenia minister finansów. NBP i resort finansów prognozują, że powinna się skończyć jeszcze w tym roku. Dlatego rząd nie będzie podejmował działań, by walczyć z tym zjawiskiem.