Górnictwo: dobre praktyki, które warto naśladować
Poznaliśmy już zwycięzców zakończonego niedawno konkursu „Na początek 180 dni bez wypadku”, organizowanego przez Wyższy Urząd Górniczy wraz z Fundacją „Bezpieczne Górnictwo im prof. W. Cybulskiego”. Oprócz laureatów w poszczególnych kategoriach, kapitułą konkursu przyznała jedno wyróżnienie za „działalność prewencyjną”. Przyznano je Kopalni Węgla Kamiennego