WUG: zalecenia dotyczące eksploatacji w Bielszowicach i Piekarach
Obradowała Komisja ds. Zagrożeń w Podziemnych Zakładach Górniczych Wydobywających Węgiel Kamienny, która jest organem opiniodawczo-doradczym prezesa Wyższego Urzędu Górniczego. Podczas środowych (1 lutego) obrad w siedzibie Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach rozpatrzono wnioski złożone przez Węglokoks Kraj oraz Polską Grupę Górniczą dotyczące prowadzenia eksploatacji