Stoją przed nami ogromne zadania
- Przedstawiać się chyba państwu nie muszę. 17 lat pracy tutaj swoje zrobiło. Te kilka lat, kiedy pracowałem w EMAG-u dało mi, mam nadzieję, odrobinę dystansu do naszej firmy. Cały czas uważałem, że to nasza firma – zaznaczył Adam Mirek, nowy prezes Wyższego Urzędu Górniczego, którego w poniedziałek (27 lutego) oficjalnie powitano w siedzibie WUG w Katowicach. W uroczystości