Medale i odznaczenia na akademii barbórkowej WUG
Uroczystości barbórkowe Wyższego Urzędu Górniczego, które odbyły się w czwartek, 28 listopada w Katowicach, były idealną okazją, aby uhonorować wyróżniających się pracowników nadzoru górniczego. W czasie akademii wręczono odznaczenia państwowe, resortowe oraz te przyznawane przez WUG. W pierwszej kolejności zostały wręczone odznaczenia przyznane przez prezydenta Andrzej