Związkowcy zaniepokojeni, ślą list do premiera
Górnicza Solidarność wystąpiła z listem do premiera rządu Mateusza Morawieckiego. Związkowcy niepokoją się o swoje miejsca pracy w związku z rosnącymi zwałami surowca na kopalniach. - W ostatnich latach wydobycie w polskich kopalniach zostało zmniejszone o 10 mln ton, a w tamtym roku sprowadzaliśmy do kraju węgiel. Decyzją pana premiera został sprowadzony węgiel z zagranicy, aby