Górnictwo: W promocji PGG Black Weeks węgiel na półkach dwa razy dziennie

1669708944 pabianice pgg

fot: PGG

Polska Grupa Górnicza dostarcza węgiel do samorządów w południowej i środkowej Polsce

fot: PGG

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów trwającą w e-sklepie Polskiej Grupy Górniczej  sprzedażą węgla opałowego w ramach promocji Black Weeks przypominamy, że towar wystawiany jest na półkę sklepową dwukrotnie w ciągu doby, o godzinie 8 rano oraz o 15 po południu (aż do wyczerpania zapasów) - informują przedstawiciele PGG.

„Mamy nadzieję, że tryb udostępniania do sprzedaży węgla opałowego dwa razy na dzień o stałych, wyznaczonych porach pozwoli zaoszczędzić klientom czas, który musieliby poświęcać w e-sklepie na śledzenie stanu magazynowego w celu dokonania zakupu” – argumentują przedstawiciele PGG.

„Przypominamy, że promocja Black Weeks potrwa do piątku 8 grudnia 2023 r. włącznie. Klienci sklepu internetowego PGG S.A. uzyskują przy transakcji możliwość wpisania kodu o treści "PGG112023", który powoduje obniżenie regularnej ceny węgla o 200,- zł za tonę. Promocja Black Weeks obejmuje każdy sortyment węgla dostępny w e-sklepie PGG. Sprzedaż na promocyjnych warunkach okazała się wyjątkowo atrakcyjna dla nabywców węgla opałowego w Polsce” – wskazują dalej.

Jak podają, od startu Black Weeks w poniedziałek 20 listopada w e-sklepie PGG kupiono już ponad 150 tys. ton węgla, czyli niemal dziesięciokrotnie więcej niż w porównywalnym okresie przed rozpoczęciem promocji.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

W Tatrach wyraźne ożywienie ruchu turystycznego

Obłożenie obiektów noclegowych pod Tatrami na koniec lipca wynosiło średnio ok. 75 proc., a w części hoteli sięgało 100 proc. - powiedział PAP Karol Wagner z Tatrzańskiej Izby Gospodarczej (TIG). Jak ocenił, po spokojnym początku wakacji wyraźne ożywienie nastąpiło od połowy lipca.

Posłuchać muzyki 320 metrów pod ziemią? Będzie można już jesienią

Kolejna edycja koncertu „Muzyka na Poziomie” odbędzie się jesienią w kopalni Guido w Zabrzu.

Jacek Korski: Wysyłamy ludzi na odprawy i górnicze urlopy, a potem płaczemy, że pracowników brakuje

Raptem tydzień byłem na urlopie, a tu sezon ogórkowy niemal się zaczął. Nie w polityce, bo tam się trochę dzieje. Najbardziej bawi mnie zmiana poglądów i ocen na temat ludzi, którzy jeszcze wczoraj byli politycznymi sojusznikami. Nie emocjonuje mnie to, bo złudzenia na temat polityków w naszym kraju straciłem już dawno.

Największy przywóz gazu do Polski z Danii i USA

Import gazu ziemnego do Polski wzrósł o 23 proc. rdr w 2025 r. a najwięcej tego paliwa sprowadzono z Danii i Stanów Zjednoczonych - poinformowało Ministerstwo Energii. Dostawy LNG stanowiły ponad 40 proc. importu.