Kopciuchy wciąż dymią
Liczba starych kotłów węglowych w polskich domach z roku na rok systematycznie spada, choć i tak w walce ze smogiem wciąż jest jeszcze dużo do zrobienia - informuje wtorkowa, 16 marca, Rzeczpospolita. Niemal 3 mln polskich gospodarstw domowych wciąż używa pozaklasowych kotłów do ogrzewania, czyli tzw. kopciuchów - wynika z najnowszego raportu Polskiego Alarmu Smogowego, do którego