Co dały spotkania premiera z górniczymi związkowcami?
Maraton rządowo-związkowych rozmów o przyszłości sektora górnictwa węgla kamiennego trwa już ponad trzy miesiące. W środę (13 sierpnia) odbędzie się już szóste spotkanie „na najwyższym szczeblu". Chociaż obie strony podkreślają zrozumienie i dobrą atmosferę rozmów, jak dotąd wśród efektów tej dyskusji więcej jest