Górnictwo: w Warszawie obradował zespół ministerialny
Energia elektryczna i cieplna w Polsce w przeważającej większości będzie pochodzić z węgla, a jeśli branża górnicza nie otrzyma w najbliższym czasie wsparcia, surowiec ten już za kilka lat trzeba będzie importować – to konkluzja płynąca ze spotkania Zespołu ds. Funkcjonowania Górnictwa Węgla Kamiennego w Polsce.Zespół, powołany na początku maja przez