Górnictwo: ocenili eksploatację pod Knurowem
W czwartek (10 października) w kopalni Knurów-Szczygłowice odbyło się 38. posiedzenie zespołu porozumiewawczego ds. oceny eksploatacji górniczej pod terenami miasta Knurów – dowiedział się portal góniczy nettg.pl z informacji przekazanych przez Wyższy Urząd Górniczy.Posiedzeniu przewodniczył dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w