W Górniczej o wydzieleniu aktywów i szczepieniach w zakładach
Powstanie Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego to przewodni temat nowego numeru Górniczej, który do rąk Czytelników oddamy w czwartek, 22 kwietnia. W NABE mają zostać zgromadzone aktywa węglowe. Nowy podmiot ma gwarantować bezpieczeństwo energetyczne oraz zrównoważoną transformację. W nowym numerze informujemy także o rozmowach w sprawie umowy społecznej dla górnictwa.