Górnicza pełna świątecznych życzeń
Jak już informowaliśmy w netTG.pl, w tym tygodniu Trybuna Górnicza ukazała się wcześniej niż zwykle. Podwójny, świąteczny numer trafił do czytelników już dziś (23 grudnia). To wydanie naszego tygodnika oprócz tekstów, pełne jest też życzeń świątecznych, które nadesłali m.in. Zarząd Województwa Śląskiego wraz z marszałkiem Jakubem Chełstowskim, Centralna Stacja