Kowalczyk: górnicy nie zostaną bez pomocy
Model górnictwa węgla kamiennego wymaga całościowych zmian, do tony węgla dopłacamy średnio ponad 32 zł - powiedział PAP pełnomocnik rządu ds. górnictwa, wiceminister gospodarki Wojciech Kowalczyk. Zapewnił jednocześnie, że górnicy nie zostaną bez pomocy.