Jaworzno: pierwszy w regionie ośrodek doskonalenia techniki jazdy
Pierwszy w woj. śląskim ośrodek doskonalenia techniki jazdy otwarto we wtorek (5 kwietnia) w Jaworznie. Kierowcy samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów mogą tam doszkolić się z techniki jazdy oraz wyćwiczyć prawidłowe zachowanie się na drogach w nietypowych sytuacjach.Jest to możliwe dzięki znajdującej się tam specjalnej infrastrukturze, która obejmuje