Dobre półrocze dla przemysłu moto
Pierwsza połowa roku 2016 okazała się wyjątkowo dobra dla polskiej branży motoryzacyjnej; zarejestrowano o 18,5 proc. więcej nowych aut osobowych - napisano w opublikowanym w poniedziałek (1 sierpnia) raporcie Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz KPMG.