W Górniczej o nowym zarządzie PGG i zwałach węgla
W piątek, 15 marca, do rąk Czytelników oddamy kolejny numer Górniczej, który otwieramy tekstem o zmianach kadrowych w największej polskiej spółce węglowej, czyli Polskiej Grupie Górniczej. Nowym prezesem PGG został Leszek Pietraszek. Ponadto do zarządu weszli Iwona Szczygioł, wiceprezes ds. sprzedaży, Bartosz Kępa, wiceprezes ds. finansów oraz Rajmund Horst, wiceprezes ds.