W Górniczej o trzech dekadach z górnictwem na dobre i na złe
W najbliższy piątek, 7 czerwca, do rąk Czytelników oddamy kolejny numer „Górniczej”. To będzie już 1542 numer największego branżowego tygodnika w Polsce. Numer dla nas wyjątkowy, bo wychodzący w szczególnej chwili, czyli jubileuszu 30-lecia Trybuny. Z tej okazji postacie związane z górnictwem, mediami oraz naszą redakcją podzieliły się z nami swoimi refleksjami i